Меню
Зовнішні посилання

20 років ліцей об’єднує нас

20 років ліцей об’єднує нас
        25 вересня 2021 року наш ліцей відсвяткував свій ювілейний день народження. Двадцятиріччя ліцею – це важлива дата, вона говорить про те, що пройдено великий шлях, докладено зусиль багатьох людей до здобуття авторитету та визнання закладу. Це роки праці, радість перемог і красиві та добрі традиції.

Наші ліцеїсти знову здобули призове місце !

Наші ліцеїсти знову здобули призове місце для області!

   З 16 по 19 вересня в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» вже вп’яте пройшла Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух». Організатори заходу (громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій») завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту України змогли запросити на гру 30 команд (180 учасників) з 20 регіонів України. Цьогоріч Рівненщину представляли дві команди: Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради та Володимирецький ліцей «Колегіум».

Вітаємо з Днем знань !

   1 вересня у ліцеї традиційно розпочали навчальний рік святковою лінійкою. Усіх присутніх із Днем знань привітав начальник ліцею полковник Ігор Приступа .

Підсумки ЗНО 2021

 
   Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів середньої освіти України за підсумками проведення ЗНО 2021. 

Випуск 2021

     3 липня 2021 року відбулися урочистості з нагоди випуску ліцеїстів ІІ курсу, що став дев’ятнадцятим в історії закладу. Цьогоріч із рідним ліцеєм попрощалися 69 вихованців, що надалі продовжуватимуть навчання у вищих навчальних закладах Збройних сил України та інших силових структур.
 

Випуск 2021

 

Випуск 2021

 

Випуск 2021

 


Звіт керівника Острозького обласного ліцею за 2021 рік

 
Звіт керівника комунального закладу "Острозький обласний ліцей з посиленою
військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького" 
Рівненської обласної ради за 2021 рік

Звіт керівника Острозького обласного ліцею за 2021 рік

 

Звіт керівника Острозького обласного ліцею за 2021 рік

 

Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник» відбувся у Житомирі

                     Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник» відбувся у Житомирі

       У Житомирі на базі 95-ої окремої десантно-штурмової бригади з 24 по 28 травня відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура-Десантник». Рівненську область у якому представляла команда Комунального закладу «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради в складі ліцеїстів І курсу: Ярослава Мельничука, Миколи Скуміна, Володимира Шумера, Назара Гаєвського на чолі з вихователем-командиром взводу Олександром Рильським.

Тиждень безпеки дорожнього руху

 
       З 17 по 21 травня  в ліцеї було проведено Тиждень  безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня було проведено  з адміністрацією та  ліцеїстами 10-11 класів відповідні заходи .

День вишиванки

З метою  популяризації вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій колектив ліцею долучився до проведення Всеукраїнської акції з нагоди Дня вишиванки. 

Лелеки принесли перемогу

        У період з 15 по 17 травня 2021 року в режимі онлайн відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук учнівської молоді. Учень 10 класу Комунального закладу «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради Апанчук Роман посів призове місце, попередньо виборовши перше в ІІ  (обласному) етапі конкурсу. 
Погода в Острозі
Ми в мережі Facebook