З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, формування національної свідомості, відданості служінню Батьківщині 30 квітня 2024 року на території Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького пройшов День військово-патріотичного виховання, організований для учнівської молоді Острозької територіальної громади.
На захід завітали почесні гості: заступник голови Рівненської обласної ради Віталій УНДІР
та заступник директора департаменту-начальник управління загальної середньої, позашкільної, спеціальної освіти Марина ПАШКОВСЬКА.
Розпочалися заходи зі звернення до гостей начальника ліцею Ігоря ПРИСТУПИ, який наголосив, що ліцей, який є центром національно-патріотичного виховання Рівненщини, пишається своїми випускниками, які вже досягли вагомих успіхів у професійній кар’єрі військовослужбовця: здобули високі військові звання «підполковник»,«полковник»; мають ордени Богдана Хмельницького, ордени «За мужність» та інші державні відзнаки; посідають керівні військові посади, а найголовніше – віддано захищають нашу Батьківщину і на землі, і в повітрі, і на морі.
Віталій УНДІР зауважив, що напрямок освіти, який дається в стінах ліцею, є унікальним, адже спонукає проникнутися ідеєю патріотизму, допомагає зрозуміти свою відповідальність перед власним народом. Ліцей, за словами пана Віталія, і справді став візитівкою військового виховання Рівненщини, де створені всі необхідні умови для якісного навчання.
Марина ПАШКОВСЬКА наголосила, що департамент освіти робить усе для підтримки військово-патріотичного виховання учнівської молоді області, єдине, що ще потрібно, – це бажання самих учнів здобувати знання, бути мотивованими, наполегливими та відповідальними.