Меню
Зовнішні посилання

День єднання

         Відповідно до Указу Президента України про відзначення Дня єднання з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску 16 лютого 2022 року вихованці Комунального закладу «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради взяли участь у загальноміських заходах.

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

      Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення та правильний шлях до самовдосконалення!

   Відповідно до професійного стандарту сучасний вчитель має володіти різноманітними професійними  компетентностями. Серед них є компетентність педагогічного партнерства, здатність до навчання впродовж життя, рефлексивна та інноваційна компетентності, які, на нашу думку, не можна вповні зреалізувати,  виконуючи лише буденні справи вчителя: підготовку до уроків та їх проведення. Вважаємо, що для справжнього професійного розвитку варто виділяти час на спілкування та обмін досвідом з колегами, завдяки якому можна здобути корисні знання, що пройшли перевірку практикою. Саме тому 11 січня 2022 року наш заклад радо зустрів делегацію педагогів із Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут на чолі з начальником ліцею полковником Гусаром Юрієм Володимировичем.

Презентація фільму “Шлях поколінь”

   10 грудня в кінопалаці  "Україна” м. Рівне відбулася презентація фільму  "Шлях поколінь” – про боротьбу українського народу проти російських поневолювачів.  За сприяння голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука прем’єрний показ фільму відвідали ліцеїсти ІІ курсу ліцею.

Виставка холодної зброї

   10 грудня в рамках Тижня військово-патріотичного виховання працівники Острозького краєзнавчого музею відвідали ліцей та презентували  виставку холодної зброї. 

Тиждень військово-патріотичного виховання

     З метою виконання Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021-2025 роки та організованого здійснення заходів, спрямованих на формування  у підростаючого покоління готовності до захисту України, підвищення престижу військової служби та з нагоди 30-ї річниці створення Збройних сил України в період з 3 по 10 грудня 2021 року в Комунальному закладі «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради було проведено Тиждень військово-патріотичного виховання. 
      

Тиждень правового виховання та протидії булінгу

    У період з 29.11.2021 до 05.12.2021 у ліцеї було проведено тиждень правового виховання та протидії булінгу, який присвячувався тематиці правового виховання, профілактиці правопрушень серед неповнолітніх,  Всеукраїнській акції «16 днів проти насилля», профілактиці булінгу в учнівському середовищі, формуванню свідомого ставлення щодо нетерпимості до всіх форм насильства та формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ/СНІД.

Збройним Силам України – 30 років !

      Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
     Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Відбувся Всеукраїнський форум "Досвід мужніх України"

       27-28 листопада 2021 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський форум "Досвід мужніх України", організований громадською спілкою "Всеукраїнське об'єднання військово-патріотичних організацій" за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його мета - покращення стану військово-патріотичного виховання в Україні, сприяння формуванню оборонної свідомості та підготовка молоді до захисту держави, підвищення рівня громадської підтримки національної безпеки, налагодження співпраці громадських ініціатив з органами влади.    

20 років ліцей об’єднує нас

20 років ліцей об’єднує нас
        25 вересня 2021 року наш ліцей відсвяткував свій ювілейний день народження. Двадцятиріччя ліцею – це важлива дата, вона говорить про те, що пройдено великий шлях, докладено зусиль багатьох людей до здобуття авторитету та визнання закладу. Це роки праці, радість перемог і красиві та добрі традиції.

Наші ліцеїсти знову здобули призове місце !

Наші ліцеїсти знову здобули призове місце для області!

   З 16 по 19 вересня в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» вже вп’яте пройшла Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух». Організатори заходу (громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій») завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту України змогли запросити на гру 30 команд (180 учасників) з 20 регіонів України. Цьогоріч Рівненщину представляли дві команди: Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради та Володимирецький ліцей «Колегіум».

Погода в Острозі
Останні новини
Ми в мережі Facebook