Меню
Зовнішні посилання

Історія ліцею

 

2001 рік

25 вересня 2001 року розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації , відповідно до розпорядження Президента України „Про розширення мережі ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою”, створено Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

23 жовтня 2001 року начальником ліцею було призначено Поліщука Д.В.
Розпочалася щоденна напружена праця по створенню матеріальної та навчальної бази, залученню офіцерського та викладацького складу, відбору учнів для першого курсу.

Значну допомогу у створенні та розбудові ліцею надали Василишин Р.Д. та ректор НУ „Острозька академія” Пасічник І.Д.

Пройшли конкурсний відбір і розпочали навчання з листопада 2001 року 33 ліцеїсти. Занятття проводились на базі НУ”Острозька академія”; спальні приміщення та класи самопідготовки розмістилися у гуртожитку ВПУ-28.
 
23 листопада 2001 року під час зустрічі ліцеїстів з Президентом України Л.Д. Кучмою було віддане розпорядження про передачу будівлі, розташованої на території 14-го інженерного полку, для потреб ліцею.

 

 

2002 рік

22 лютого 2002 року відбулася перша інавгурація ліцеїстів Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.


Учень 10 класу Желтовський Вадим став переможцем ІІ етапу та призером ІІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України з географії.

В липні 2002 року проведено другий набір вихованців ліцею. За результатами вступних іспитів було відібрано 56 ліцеїстів.

25 грудня 2002 року відбулося „новосілля” у власному приміщенні (нині це спальний корпус нашого ліцею ). Активізувалася робота по створенню та зміцненню матеріально-технічної та методичної бази навчальних класів.

 

2003 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали: Фіяло Д. (фізика, математика), Ташкалюк Ю. (географія), Стадник С. (правознавство).


21 червня 2003 року відбувся перший випуск ліцеїстів .Серед перших 33 випускників ліцею, що отримали атестат про повну загальну освіту, ліцеїст Желтовський В. нагороджений золотою медаллю „За високі досягнення у навчанні”, ліцеїсти Бондарчук О., Вікторов О. нагороджені срібною медаллю „За досягнення у навчанні”.

14 жовтня 2003 року відбулася третя інавгурація ліцеїстів першого курсу . Саме цього року і започатковано традицію проводити інавгурацію ліцеїстів у день Покрови Пресвятої Богородиці.

 

2004 рік

Наш ліцей відвідав Міністр оборони Євген Марчук.


Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали: Морозик О. (фізика), Годун Р. (правознавство, хімія), Ворощук Ю. (біологія), Ровенець А. (історія).

Команда ліцею у складі Князєва Віктора та Ковби Богдана здобула перемогу у фінальному етапі Міжнародного конкурсу Aliante 2004 – Україна.

 

2005 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали: Трофімчук Д. (географія), Кухарчук М. (історія), Ревко А. (правознавство), Годун Р. (правознавство), Савчук В. ( англійська мова).


У березні 2005 року започатковано проведення урочистої церемонії підведення підсумків змагань Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з навчальних дисциплін «Творча обдарованість».

Протягом року проводились роботи по облаштуванню їдальні, 1 вересня 2005 року вона вступила в дію.

У жовтні відбулася зустріч ліцеїстів з Патріархом Київським і всієї Руси-України, Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату Філаретом.

З листопада цього року розпочалося навчання у відремонтованому навчальному корпусі.

У листопаді відбулася зустріч ліцеїстів І курсу з Катериною Ющенко.

У складі делегації від Рівненської області, з метою вшанування борців за незалежність України, ліцеїсти у грудні 2005 року відвідали с. Базар Житомирської області.

 

2006 рік

29 січня ліцеїсти беруть участь у Всеукраїнських заходах з нагоди 88-ої річниці бою під Крутами.


Призером ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови став Шевчук Євгеній.

Наш ліцей відвідав Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко.

Введено в експлуатацію актову та танцювальну зали.

У травні цього року учні ліцею брали участь у заходах по вшануванню пам`яті
полеглих борців за незалежність України під Гурбами.

14 жовтня відбулися урочисті заходи з нагоди 5-ої річниці від дня створення ліцею. На свято прибули випускники ліцею, почесні гості.

 

2007 рік

Учень 11 класу Монах Олег став призером ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України з правознавства.


Участь ліцеїстів у відкритті Пантеону загиблих вояків УПА у с.Гурби Здолбунівського району.

У червні 2007 року ліцеїсти зустрічали Президента України Віктора Ющенка в НУ «Острозька академія».

В листопаді розпочав своє функціонування спортивний комплекс ліцею.

 

2008 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали: Надієвець О. (англійська мова), Міщук Б. (правознавство).


Учні ліцею стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України: Ніщенко В. з мистецтвознавства, Кашніков А. з астрономії.

Команда ліцею здобула призове місце у ІІІ етапі Всеукраїнського турніру юних істориків, а у складі команди від Рівненської області Надієвець О. та Савонюк Р.
вибороли друге місце у ІV етапі турніру.

У квітні 2008 року команда ліцею у складі Михальчука В., Міщука Б., Осипчука М., Лазаревича Д., Ольшевського В., Сірмана Є., Шевчука Ю. захищала честь Рівненської області на спартакіаді України серед допризовної молоді та зайняла друге командне місце зі стрільби з автомата.

У червні цього року ліцеїсти І курсу зустрічалися з головою Верховної Ради України А. Яценюком.

12 вересня ліцеїсти були присутні на широкомасштабних військових навчаннях 30-ої окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу на Рівненському загальновійськовому полігоні та зустрічалися з Головнокомандувачем ЗСУ - Президентом Віктором Ющенком.

1 жовтня 2008 року команда ліцею посіла друге місце в обласному етапі ІV Всеукраїнського турніру юних географів.

 

2009 рік

Переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови став Самчук Віталій.


Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали: Надієвець О. (англійська мова, географія, історія), Міщук Б. (правознавство).

21 березня 2009 року відбулася 5 церемонія вшанування кращих учнів ліцею «Творча обдарованість» - учасників, призерів і переможців інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів, змагань.
27 квітня 2009 року за сприяння голови Рівненської обласної державної адміністрації Матчука В.Й. відбулася навчальна екскурсія в м.Київ до Посольства Словацької Республіки в Україні вихованцями ліцею.

Відвідини Посольства сприяли розширенню світогляду та знань ліцеїстів про євроатлантичне спрямування, культуру, ментальність Словаччини. Ліцеїсти мали нагоду безпосереднього спілкування з Надзвичайним та Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні, аташе з питань оборони при Посольстві Словаччини. Протягом двох годин відбувалася цікава, змістовна та пізнавальна бесіда з представниками Посольства, яка справила незабутнє враження на ліцеїстів.

30 травня пролунав останній дзвінок для випускників ліцею. Незважаючи на дощову погоду, свято вдалося. Одинадцятикласників привітали: начальник ліцею Поліщук Д.В., від імені вчителів – Шпарук В.В., батьки – Місюра Ж.М. та Михальчук Ю.В. Музичне привітання нашим випускникам традиційно підготували вихованці дитячого садочка «Веселка».

27 червня 2009 року відбувся 7 випуск ліцеїстів Острозького військового ліцею. У цей день атестати про повну загальну середню освіту отримали 59 юнаків. Присутніх у залі випускників, їх батьків та вчителів привітав зі святом начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Вєтров І.В. Усі випускники 2009 року продовжили навчання у вищих навчальних закладах, 70 % з них – у навчальних закладах Міністерства оборони України та інших силових структур.

З 19 по 25 липня на запрошення Міністерства оборони Литви Іван Корнійчук та Юрій Веремчук під керівництвом командира роти підполковника Приступи І.К. взяли участь у літньому молодіжному таборі Литовської спілки стрільців. Ліцеїсти були присутні на, так званій, четвертій сесії свого роду сержантської школи для 15-17-літньої молоді Литви. Програма візиту була дуже насичена: заняття з тактичної, стройової, вогневої підготовки, спортивні змагання, конкурси, екскурсії. Весь курс польових занять включав 260 годин. Учні ліцею показали себе з найкращої сторони і були на рівні з литовцями, а по деяких питаннях індивідуальної підготовки навіть переважали їх.

Участь у цих заходах справила незабутнє враження на ліцеїстів, а ще запам`яталися привітність та гостинність литовців.

14 жовтня 2009 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки православного воїнства відбулася дев`ята інавгурація ліцеїстів І курсу.

У супроводі оркестру 13 армійського корпусу ліцеїсти урочистою ходою пройшли від ліцею до центральної площі міста. На сцені Будинку культури біля ікони Покрови Богородиці та прапору ліцею в піднесено урочистій обстановці першокурсники прийняли Клятву ліцеїста.

Інавгурантів вітали почесні гості свята: начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Іван Вєтров, Острозький міський голова Тарас Пустовіт, голова Острозької райдержадміністрації Юрій Ягодка та голова Острозької районної ради Інна Гвізда.

20 жовтня 2009 року у рамках візиту на Рівненщину ліцеїсти вітали прем`єр-міністра України Юлію Тимошенко.

 

2010 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали: Вільчинський Владислав ІІІ місце (хімія), Самчук Віталій ІІІ місце (іспанська мова).


Призером ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови став Самчук Віталій – ІІІ місце.

3 березня ліцеїсти взяли участь в обласному святі з нагоди вшанування кращих жінок області «Жінка року».

25-27 березня ліцеїсти І курсу Капітанюк Василь, Капітанюк Іван, Кічатий Димитрій брали участь у фестивалі-конкурсі «Пам'ять серця», присвяченому 65- річчю Великої Перемоги над фашистськими загарбниками, що проходив у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, та здобули Дипломи ІІІ ступеня.

17 березня відбулася шоста церемонія нагородження переможців фіналу конкурсу «Творча обдарованість».

29 травня відбувся восьмий випуск ліцеїстів. Урочистості відбувалися на центральній площі міста. Привітати випускників завітали почесні гості свята – заступник голови Рівненської облдержадміністрації Кічатий Ю.С., міський голова Пустовіт Т.О., отаман Нетішинського козацького полку міжнародного союзу козаків «Запорозька Січ» Грицаєнко О.О.

З 28 травня по 12 червня 2010 року проводились військово-польові збори для ліцеїстів І курсу. Під час проведення зборів ліцеїсти проживали у наметах, практично відпрацьовували нормативи з тактики, топографії, вогневої та інженерної підготовки, цивільної оборони. З екскурсійною поїздкою відвідали Кам`янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Факультет військової підготовки Кам`янець-Подільського національного університету ім.. Івана Огієнка, ознайомилися з фортецями Кам`янця-Подільського та Хотина.

З 3 по 5 червня 2010 року в м. Луганську відбувалася І Всеукраїнська спартакіада військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Серед 15-ти команд-учасниць команда ліцею посіла 9 місце, віце-сержант Зайчук М. посів І місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки, ліцеїст Антонюк О. – І місце з підтягування на поперечині, ліцеїст Дудіш В. – ІІІ місце в метанні гранати, команда ліцею була другою в підтягуванні та третьою в бігу на 100 м.

9 жовтня 2010 року відбулася 10 інавгурація ліцеїстів І курсу.

В період з 18 по 22 жовтня 2010 року в м. Севастополі проходили фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Участь у змаганнях взяли 25 команд з Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Збірну Рівненської області представляла команда Острозького обласного ліцею, яка виборола для області 5 особисто-командне місце, ІІІ командне місце в метанні гранати, ліцеїст Дудіш В. посів ІІІ місце в бігу на 100 м, ліцеїст Марчук Р. – ІІІ місце в подоланні смуги перешкод.

 

2011 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали: Панчук Олександр - ІІІ місце (інформатика), Ступницький Володимир - ІІІ місце (українська мова та література), Кічатий Димитрій – ІІ місце (англійська мова), ІІІ місце (правознавство).


Призером ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з історії став Козакевич Андрій.

Призером Обласного етапу Шевченківського конкурсу став Дем’янович Олександр.
19 березня відбулася сьома церемонія нагородження переможців фіналу конкурсу «Творча обдарованість». Перемогу цього річ здобули: Кічатий Д. у номінації «Досягнення року», Капітанюк І. та Капітанюк В. – «Золотий голос ліцею», Козакевич А. - «Науково-дослідницька робота», Ступницький В. - «Кращий знавець рідної мови», Дем’янович О. – «Шевченкознавець», Панчук О. - «Інформатика», Антонюк О. – «Кращий спортсмен ліцею», Котюбін В. – «Захист Вітчизни». Привітати ліцеїстів із перемогою та вручити їм нагороди прибули на свято міський голова Острога О.Шикер та депутат Рівненської обласної ради С.Левицька.

28 травня відбувся дев’ятий випуск ліцеїстів. Із визначною подією у житті випускників привітали почесні гості свята: голова Рівненської обласної ради Кічатий Ю.С., заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Пекарський О.М., Острозький міський голова Шикер О.Ф.

З 1 по 3 червня команда ліцею брала участь у ІІ Всеукраїнській спартакіаді військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту. Ліцеїсти здобули командне ІІІ місце з метання гранати та перетягування каната. Проневич В. та Шаров В. здобули ІІ та ІІІ місце відповідно в особистому заліку з метання гранати на дальність.

11 листопада 2011 року Острозький обласний ліцей-інтернат відсвяткував свій десятирічний ювілей. На урочисті заходи до ліцею завітали почесні гості: голова Рівненської обласної ради Ю. Кічатий, начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації І. Вєтров, від депутатського корпусу обласної ради Р. Василишин, заступник командира 13 АК полковник В. Яцентюк, представники НУ «Острозька академія», Академії сухопутних військ України ім. П.Сагайдачного, Львівського університету безпеки життєдіяльності людини, випускники ліцею та їх батьки.

Ю. Кічатий, І. Вєтров та Р. Василишин привітали колектив ліцею із першим ювілеєм, відзначили результативність навчально-виховної роботи закладу та його профільного спрямування, пообіцяли сприяти подальшому розвитку ліцею, забезпечувати фінансову підтримку. В подарунок від високоповажних гостей ліцеїсти отримали сучасний телевізор.

Щедрі слова вдячності та святкові привітання линули на адресу колективу ліцею від випускників, що у цей день з’їхалися з різних куточків України, щоб привітати свою малу альма-матер із ювілеєм. Випускники зазначили, що ліцей став для них першим вагомим кроком до військової кар’єри, здобуті знання та отриманий життєвий досвід допомогли їм реалізуватися професійно. Сьогодні вони навчаються у вищих військових навчальних закладах, СБУ, МНС, МВС, а частина з них, отримавши офіцерські звання, уже перебуває на службі у Збройних силах України. Нинішнім ліцеїстам побажали старанного навчання, дисциплінованості та сумлінного виконання обов’язків.

Святкову та невимушену атмосферу створювали вихованці Будинку дитячої творчості міста Нетішин, учасники художньої самодіяльності ліцею, що підготували чудові музичні подарунки усім присутнім на святі.

Проведений захід підсумував десятирічну діяльність колективу ліцею, що спрямовувалась на здобуття авторитету закладу на теренах області, створення сучасної матеріально-технічної і навчально-методичної бази, гуртування навколо ідеї виховання майбутніх захисників Вітчизни висококваліфікованих педагогів та офіцерів-вихователів, а також переконливо засвідчив, що Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою сформувався як самобутній навчальний заклад із хорошими традиціями та впевненим майбутнім.

 

2012 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали: Троцюк Андрій - ІІ місце (інформатика), Жовнерук Андрій - ІІІ місце (хімія), Гурін Андрій – ІІ місце (правознавство).

Призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали: Ігнатюк Віктор – І місце (економіка), Ігнатюк Віктор – ІІ місце, Ковальчук Іван – ІІІ місце ( історія України), Загура Владислав – ІІІ місце, Лебедюк Дмитро – ІІІ місце (українська мова та література), Джуга Максим – ІІІ місце (астрономія).

Призером ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з економіки став Ігнатюк Віктор, здобувши ІІІ місце.

 

28 квітня 2012 року відбулася восьма церемонія нагородження кращих учнів ліцею «Творча обдарованість». Перемогу здобули 12 ліцеїстів у 8 номінаціях: «Дослідники рідного слова», «Науково-дослідницька робота», «Хімія», «Право», «Інформатика», «Фізика», «Кращий спортсмен ліцею», «Захист Вітчизни».

 

11 травня 2012 року гурт вокалістів у складі – Конончука Кирила, Приступи Владислава, Іванюка Артура, Мельника Юрія – здобув диплом ІІ ступеня у номінації «Народний вокал» ІХ обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості серед вихованців інтернат них закладів «З вірою в майбутнє».

 

З 22 по 25 травня 2012 року в м. Луцьку відбувалася ІІІ Всеукраїнська спартакіада військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Серед 15-ти команд-учасниць команда ліцею посіла 9 місце, ліцеїст Радчук А. зайняв І місце з підтягування на поперечині, команда ліцею була другою в стройовій підготовці та третьою в підтягуванні на поперечині.

 

В період з 24 по 30 вересня 2012 року в м. Одеса проходили фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Участь у змаганнях взяли 22 команд з Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Збірну Рівненської області представляла команда Острозького обласного ліцею, яка виборола для області 10 особисто-командне місце, ІІІ командне місце в бігу на 3000 метрів.

  

12 жовтня 2012 року в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулася урочиста церемонія дванадцятої інавгурації ліцеїстів І курсу.

У присутності батьків, почесних гостей свята, вчителів та вихователів першокурсники проголосили слова клятви. Вони пообіцяли наполегливо оволодівати знаннями, бути мужніми, чесними, дисциплінованими, спокійно переносити труднощі військового вишколу, вірою і правдою служити своєму народові.

Із визначною подією у житті інавгурантів привітали почесні гості свята: заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Пекарський О.М., керуючий справами Острозької міської ради Сніщук О.А., голова Острозької районної ради Хутиз Р.Х., начальник ліцею Поліщук Д.В. З батьківськими настановами та щирими материнськими благословеннями до своїх дітей звернулися батьки – ПігальС.В. та Шипукова Л.В. Ліцеїсти другого курсу своїм молодшим товаришам вручили Біблії – символ мудрості та відзнаки ліцеїстів Острозького ліцею.

Урочистості було завершено святковим концертом, який підготували для усіх присутніх у залі учасники художньої самодіяльності ліцею та творчі колективи Острозького районного будинку культури.

 

2013 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали:

- Троцюк Андрій - І місце (інформатика);

- Смаглюк Олександр - ІІ місце (правознавство), ІІІ місце (історія).

Призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали:

- Гомонович Юрій – І місце (історія);

- Ромашко Дмитро – ІІ місце (фізика);

- Венцурик Віталій– ІІІ місце (фізика);


- Загура Владислав – ІІІ місце (українська мова).

 

Ліцейна агітбригада «Здоровані» 15-16 травня 2013 року брала участь у ІІ етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

 

18 травня 2013 року ансамбль ліцеїстів у складі – Іванюка Артура, Мельника Юрія, Ковальчука Іллі, Порицького Миколи, Чупака Андрія, Кучерявого Тараса, Танчина Миколи – здобув ІІІ місце у Х обласному фестивалі-конкурсі художньої творчості серед вихованців інтернат них закладів «З вірою в майбутнє».

 

25 травня 2013 року відбулася дев’ята церемонія нагородження кращих учнів ліцею «Творча обдарованість». Перемогу здобули 12 ліцеїстів у 8 номінаціях: «Інформатика», «Досягнення року», «Науково-дослідницька робота. Історія», «Науково-дослідницька робота. Фізика», «Науково-дослідницька робота. Українська мова», «Біологія», «Фізична культура», «Захист Вітчизни».

 

12 жовтня 2013 року в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулася урочиста церемонія тринадцятої інавгурації ліцеїстів І курсу.


Із визначною подією у житті інавгурантів привітали почесні гості свята: начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Таргонський Г.М., ректор НУ «Острозька академія» Пасічник І.Д., голова Острозької районної державної адміністрації Дума В.І., начальник ліцею Поліщук Д.В. З батьківськими настановами та щирими материнськими благословеннями до своїх дітей звернулися батьки – Примак О.А. та Франковська О.М.

 

2014 рік

Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад  стали:

- Гордієнко Сергій - ІІІ місце (інформатика), ІІІ місце (фізика);

- Смаглюк Олександр - ІІ місце (правознавство), ІІ місце (історія);

- Примак Назар – ІІІ місце (історія);

- Мостюк Дмитро – ІІІ місце (математика);

- Захарчук Роман – ІІІ місце (фізична культура).

 

Призерами ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  стали:

  • Смаглюк Олександр – ІІ місце (всесвітня історія);
  • Мостюк Дмитро – ІІІ місце (астрономія та астрофізика);
  • Венцурик Віталій– ІІІ місце (екологічно безпечні технології та ресурсозбереження);
  • Пекарський Вадим – ІІ місце (астрофізика та космічні дослідження);
  • Мельник Тарас – ІІ місце (економіка);
  • Петняк Владислав – ІІ місце (правознавство);
  • Чупак Андрій – ІІІ місце (теологія, релігієзнавство, історія релігії).

 Призером   ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка став Смаглюк Олександр (ІІІ місце).

 

30 квітня  2014 року відбулася десята  церемонія нагородження кращих учнів ліцею «Творча обдарованість». Перемогу здобули 11 ліцеїстів у 12 номінаціях:  «Досягнення року: суспільні науки», «Досягнення року: природничо-математичні науки», «Досягнення року: математика та астрономія»,  «Астрофізика та космічні дослідження», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-дослідницька робота. Історія», «Науково-дослідницька робота. Економіка»,  «Науково-дослідницька робота. Правознавство», «Науково-дослідницька робота. Теологія. Релігієзнавство»,  «Шевченкознавство», «Кращий спортсмен ліцею», «Захист Вітчизни».

  

22 травня 2014 року ансамбль ліцеїстів у складі –  Шилана Тараса, Грановського Віктора, Піщука Леоніда, Семенчука  Василя, Тарасюка Леоніда, Порицького Миколи,  Кучерявого Тараса, Танчина Миколи – здобув перемогу  у ХІ обласному фестивалі-конкурсі художньої творчості серед вихованців інтернат них закладів «З вірою в майбутнє».

 

11 жовтня 2014 року в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочистості з нагоди складання ліцеїстами І курсу Клятви ліцеїста. 65 юнаків у присутності товаришів, командирів, батьків, представників громадськості урочисто поклялися вірно служити своєму народові і Батьківщині.

 

Ліцеїст першого курсу Кремінський Сергій від імені товаришів запевнив усіх присутніх, що у їхньому строю стоять лише ті, хто свідомо обрав для себе професію військового і пообіцяв командирам, батькам, педагогічному колективу, що молоде поповнення буде гідно продовжувати та примножувати славні традиції українського війська та навчального закладу.

 

На згадку про цю урочисту мить усім інавгурантам подарували «Закон Божий», аби він став істинним дороговказом у їхньому житті. А ліцеїсти ІІ курсу урочисто вручили молодшим товаришам відзнаки ліцеїста.

 

Міцного здоров’я, добра, злагоди, успіхів у навчанні та службі побажали від імені батьків  першокурсників Крилович Вікторія, Катерина Кондратюк, Олег Лановий. Привітали першокурсників зі святом і заступник голови Рівненської облдержадміністрації Тарас Пустовіт, заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олег Пекарський, заступник командувача оперативного командування «Північ», полковник Володимир Яцентюк, начальник ліцею Поліщук Дем’ян Васильович . Вони вітали ліцеїстів зі знаменною подією, Святою Покровою, Днем українського козацтва; бажали ліцеїстам наполегливості, впевненості, добре вчитися, бути гідними захисниками Вітчизни.

 

14 жовтня 2014 року до Рівненського госпіталю, де перебувають на лікуванні поранені із зони АТО, зі святковою концертною програмою та подарунками завітали вихованці Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

 

З вітальним словом до присутніх у залі бійців звернувся в.о. начальника ліцею п/п-к Тимощук І.А., який привітав їх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України, започаткованим Указом Президента П.Порошенка цього дня, висловив слова подяки за їх ратний подвиг, безстрашну боротьбу на Сході України і побажав швидкого одужання, щасливого повернення до рідних домівок, мирного життя, снаги та віри у краще.

 

3 грудня  2014 року відбулося  відкриття  меморіальної дошки на честь загиблого в АТО випускника ліцею, сержанта 80-ої окремої аеромобільної бригади  Володимира Чепелюка.   З нагоди відкриття меморіальної дошки зібралися батьки та рідні Володимира, бойові побратими, однокласники, працівники та вихованці ліцею, громадськість міста.  Почесне право відкрити дошку надали  начальнику ліцею Поліщуку  Д.В. та заступнику голови Рівненської обласної державної адміністрації  Пустовіту  Т.О. Освятили меморіальну дошку протоієрей Василь Миколайович Жуковський – настоятель студентсько-викладацького храму преподобного  Федора Острозького та ієрей  Богдан Стрикалюк. По завершенні освячення ліцеїсти винесли 22 засвічені лампадки  - як символ прожитих земних років Володимира  Чепелюка. У ліцеї про Володю пам’ятають, і ця пам'ять буде жити в наших серцях як приклад героїзму нашого випускника, що загинув за Батьківщину.

 

27 грудня 2014 року, напередодні новорічних свят у Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся благодійний концерт з метою збору коштів на підтримку випускників ліцею, що проходять службу в АТО.

 

Під час концерту звучали військово-патріотичні пісні, що супроводжувалися відеороликами подій антитерористичної операції, окремі з них надзвичайно розчулювали глядачів, інші викликали почуття високого патріотизму та гордості за свій народ. Актуально прозвучали вірші у виконанні учасників театрального гуртка ліцею, додали піднесеного настрою хореографічні композиції.

 

Завершився захід новорічними привітаннями та побажаннями добра і миру на нашій рідній українській землі. А кошти, зібрані у ході концерту, та святкові привітання від усього колективу ліцею-інтернату передані батькам учасників АТО, випускників ліцею попередніх років. 

 

Читати далі


бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы