Меню
Зовнішні посилання

Спортивна робота

З метою сприяння психологічному та фізичному здоров’ю майбутніх військових фахівців, виробленню у них рис сміливості, мужності, самовладання в екстремальних ситуаціях, взаємовиручки, військової товариськості у ліцеї проводиться цілеспрямована спортивно-масова робота, яка допомагає формувати у ліцеїстів високі патріотичні, морально-психологічні та фізичні якості, необхідні для військової служби на офіцерських посадах у Збройних силах України.

 

Спортивно-масова робота має на меті сформувати в ліцеїстів стійку мотивацію дбайливого ставлення до свого здоров’я, вміння та навички щодо самостійних занять фізичними вправами, залучити до систематичних занять спортом кожного вихованця, дисциплінувати, навчити організованості, шанобливого ставлення до членів військового колективу, почуття військової товариськості та бойової взаємовиручки. 

Для досягнення цієї мети в ліцеї проводяться :

   •  ранкові фізичні зарядки;

   •  уроки фізичної культури;

   •  спортивно-масова робота;

   •  спартакіада ліцею;

   •  спортивні свята.

 

Діють секції :

   •  баскетболу;

   •  волейболу;

   •  настільного тенісу;

   •  військового багатоборства;

   •  кульової стрільби.

 

Ліцеїсти приймають участь у:

   -  спартакіаді учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів області.,

   -  Всеукраїнській спартакіаді військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово - фізичною підготовкою.

 

Результати участі ліцеїстів у змаганнях всеукраїнського рівня

Вперше команда ліцею взяла участь у всеукраїнських змаганнях у 2008 році, представляючи Рівненську область на Спартакіаді України серед допризовної молоді в місті Львів. Команда в складі ліцеїстів Лазаревича Дмитра, Михальчука Віктора, Міщука Богдана, Ольшевського Вадима, Осипчука Михайла, Сірмана Євгенія, Шевчука Юрія зайняла друге командне місце в стрільбі з автомата.

 

 

У червні 2010 року ліцей брав участь в І Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Луганську. Команда ліцею у складі Антонюка Олександра, Віннічука Сергія, Дирди Сергія, Дудіша Василя, Довганюка Богдана, Зайчука Миколи, Кукси Олександра, Лисенка Євгена, Марчука Романа, Приступлюка Романа виборола ІІ командне місце в підтягуванні на перекладині, ІІІ командне місце в змаганнях з бігу на 100 метрів.  Ліцеїст Антонюк О. став переможцем в підтягуванні на перекладині, ліцеїст Зайчук М. став переможцем в стрільбі з пневматичної гвинтівки, ліцеїст Дудіш В. зайняв ІІІ місце в метанні гранати.

 

 

 

У жовтні 2010 року команда ліцею представляла Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді в місті Севастополь. Ліцеїсти Антонюк Олександр, Дирда Сергій, Дудіш Василь, Зайчук Микола, Лисенко Євген, Марчук Роман, Приступлюк Роман вибороли в особисто-командній першості V командне місце, ІІІ місце в метанні гранати. Ліцеїст Дудіш В. зайняв ІІІ місце в змаганнях з бігу на 100м, Марчук Р. зайняв ІІІ місце в подоланні смуги перешкод.

 

У червні 2011 року ліцей взяв участь в ІІ Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Запоріжжі. Команда ліцею у складі Боняка Вадима, Данилюка Олександра, Козакевича Андрія, Конончука Кирила, Мельника Назара, Проневича Вадима, Тарасенка Назара, Шарова Валерія здобула ІІІ місце в командному заліку з перетягування канату, ІІІ місце в командному заліку з метання гранати на дальність. Ліцеїст Проневич В. зайняв ІІ місце в метанні гранати, ліцеїст Шаров В. – ІІІ місце в метанні гранати.

 

У травні 2012 року ліцей взяв участь у ІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Луцьк. Команда ліцею у складі Данилюка Вадима, Жовнерука Андрія, Загури Владислава, Капральчука Сергія, Коротчука Андрія, Леська Валентина, Мельника Олександра, Радчука Андрія виборола ІІ командне місце зі стройової підготовки, ІІІ загально-командне місце з підтягування. Ліцеїст Радчук А. зайняв І місце з підтягування.

 

 

У вересні 2012 року команда ліцею представляла Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді в місті Одеса. Ліцеїсти Данилюк Вадим, Жовнерук Андрій, Загура Владислав,  Коротчук  Андрій, Лесько Валентин, Мельник Олександр, Радчук Андрій здобули ІІІ командне місце в змаганнях з бігу на 3 км. Ліцеїст  Лесько Валентин виконав ІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства, ліцеїсти Данилюк Вадим, Жовнерук Андрій, Загура Владислав,  Коротчук  Андрій, Мельник Олександр виконали  ІІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства.

 

 

 

 

У червні 2014 року ліцей взяв участь у V Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Кам’янці-Подільську. Команда ліцею у складі Бляхарчука Дмитра, Гризовського Віталія, Данилюка Віктора, Дашкеля Вадима, Свіріпчука Владислава, Ющука Олександра, Янцевича Даниїла посіла ІІ командне місце в змаганнях з бігу на 3 км. Ліцеїст Бляхарчук  Д. зайняв ІІ місце в змаганнях з бігу на 100 м та ІІІ місце в змаганнях з бігу на 3 км. і виконав І дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства. Ліцеїсти Гризовський Віталій, Свіріпчук Владислав,  Янцевич Даниїл виконали  ІІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства.

 

скачать софт
бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы
Погода в Острозі
Останні новини
Ми в мережі Facebook