Меню
Зовнішні посилання

Спортивна робота

З метою сприяння психологічному та фізичному здоров’ю майбутніх військових фахівців, виробленню у них рис сміливості, мужності, самовладання в екстремальних ситуаціях, взаємовиручки, військової товариськості у ліцеї проводиться цілеспрямована спортивно-масова робота, яка допомагає формувати у ліцеїстів високі патріотичні, морально-психологічні та фізичні якості, необхідні для військової служби на офіцерських посадах у Збройних силах України.

 

Спортивно-масова робота має на меті сформувати в ліцеїстів стійку мотивацію дбайливого ставлення до свого здоров’я, вміння та навички щодо самостійних занять фізичними вправами, залучити до систематичних занять спортом кожного вихованця, дисциплінувати, навчити організованості, шанобливого ставлення до членів військового колективу, почуття військової товариськості та бойової взаємовиручки. 

Для досягнення цієї мети в ліцеї проводяться :

   •  ранкові фізичні зарядки;

   •  уроки фізичної культури;

   •  спортивно-масова робота;

   •  спартакіада ліцею;

   •  спортивні свята.

 

Діють секції :

   •  баскетболу;

   •  волейболу;

   •  настільного тенісу;

   •  військового багатоборства;

   •  кульової стрільби.

 

Ліцеїсти приймають участь у:

   -  спартакіаді учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів області.,

   -  Всеукраїнській спартакіаді військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово - фізичною підготовкою.

 

Результати участі ліцеїстів у змаганнях всеукраїнського рівня

Вперше команда ліцею взяла участь у всеукраїнських змаганнях у 2008 році, представляючи Рівненську область на Спартакіаді України серед допризовної молоді в місті Львів. Команда в складі ліцеїстів Лазаревича Дмитра, Михальчука Віктора, Міщука Богдана, Ольшевського Вадима, Осипчука Михайла, Сірмана Євгенія, Шевчука Юрія зайняла друге командне місце в стрільбі з автомата.

 

 

У червні 2010 року ліцей брав участь в І Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Луганську. Команда ліцею у складі Антонюка Олександра, Віннічука Сергія, Дирди Сергія, Дудіша Василя, Довганюка Богдана, Зайчука Миколи, Кукси Олександра, Лисенка Євгена, Марчука Романа, Приступлюка Романа виборола ІІ командне місце в підтягуванні на перекладині, ІІІ командне місце в змаганнях з бігу на 100 метрів.  Ліцеїст Антонюк О. став переможцем в підтягуванні на перекладині, ліцеїст Зайчук М. став переможцем в стрільбі з пневматичної гвинтівки, ліцеїст Дудіш В. зайняв ІІІ місце в метанні гранати.

 

 

 

У жовтні 2010 року команда ліцею представляла Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді в місті Севастополь. Ліцеїсти Антонюк Олександр, Дирда Сергій, Дудіш Василь, Зайчук Микола, Лисенко Євген, Марчук Роман, Приступлюк Роман вибороли в особисто-командній першості V командне місце, ІІІ місце в метанні гранати. Ліцеїст Дудіш В. зайняв ІІІ місце в змаганнях з бігу на 100м, Марчук Р. зайняв ІІІ місце в подоланні смуги перешкод.

 

У червні 2011 року ліцей взяв участь в ІІ Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Запоріжжі. Команда ліцею у складі Боняка Вадима, Данилюка Олександра, Козакевича Андрія, Конончука Кирила, Мельника Назара, Проневича Вадима, Тарасенка Назара, Шарова Валерія здобула ІІІ місце в командному заліку з перетягування канату, ІІІ місце в командному заліку з метання гранати на дальність. Ліцеїст Проневич В. зайняв ІІ місце в метанні гранати, ліцеїст Шаров В. – ІІІ місце в метанні гранати.

 

У травні 2012 року ліцей взяв участь у ІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Луцьк. Команда ліцею у складі Данилюка Вадима, Жовнерука Андрія, Загури Владислава, Капральчука Сергія, Коротчука Андрія, Леська Валентина, Мельника Олександра, Радчука Андрія виборола ІІ командне місце зі стройової підготовки, ІІІ загально-командне місце з підтягування. Ліцеїст Радчук А. зайняв І місце з підтягування.

 

 

У вересні 2012 року команда ліцею представляла Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді в місті Одеса. Ліцеїсти Данилюк Вадим, Жовнерук Андрій, Загура Владислав,  Коротчук  Андрій, Лесько Валентин, Мельник Олександр, Радчук Андрій здобули ІІІ командне місце в змаганнях з бігу на 3 км. Ліцеїст  Лесько Валентин виконав ІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства, ліцеїсти Данилюк Вадим, Жовнерук Андрій, Загура Владислав,  Коротчук  Андрій, Мельник Олександр виконали  ІІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства.

 

 

 

 

У червні 2014 року ліцей взяв участь у V Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Кам’янці-Подільську. Команда ліцею у складі Бляхарчука Дмитра, Гризовського Віталія, Данилюка Віктора, Дашкеля Вадима, Свіріпчука Владислава, Ющука Олександра, Янцевича Даниїла посіла ІІ командне місце в змаганнях з бігу на 3 км. Ліцеїст Бляхарчук  Д. зайняв ІІ місце в змаганнях з бігу на 100 м та ІІІ місце в змаганнях з бігу на 3 км. і виконав І дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства. Ліцеїсти Гризовський Віталій, Свіріпчук Владислав,  Янцевич Даниїл виконали  ІІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства.

  

 

 

 

У червні 2015 року ліцей приймав  VІ  Всеукраїнську спартакіаду серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Змагання проводились на базі ліцею, спортивного комплексу Національного університету "Острозька академія”, Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Нетішин. Команда ліцею у складі  Броневицького Андрія, Гарлайчука Сергія, Герасимчука  Олександра, Семенчука Назарія, Ружанського Сергія, Туровського Дениса, Козачка Руслана достойно виступила, показавши найкращий результат за час участі в подібних змаганнях. З 16 команд учасниць ліцей зайняв 6 загальнокомандне місце. 2 місце команда виборола з метання гранати, 2 місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки.  Ліцеїст Туровський Д. зайняв 1 місце в метанні гранати, ліцеїст Герасимчук О. був третім у стрільбі з пневматичної гвинтівки.  За  сумою  набраних балів у багатоборстві ліцеїст Гарлайчук С. виконав норматив на розряд кандидата в майстри спорту України, ліцеїст Герасимчук О. виконав норматив на І дорослий розряд з військового багатоборства, ліцеїсти Семенчук Н., Броневицький А. виконали норматив на ІІ дорослий розряд з військового багатоборства., ліцеїсти Козачок Р., Туровський Д. та Ружанський С . виконали ІІІ  дорослий розряд з військового багатоборства.

 

     
     

 

 

З 17 по 19 травня 2016 року команда ліцею представляла м. Острог на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді України. Команда ліцею у складі Бондара М., Боневича А., Вдовиченка М., Жука П., Кравця Д., Кощука Д., Клочка В., Петрівського О., Столяра Ю., Федорука М. посіла І командне місце. В змаганнях з бігу на 3 км. та подоланні смуги перешкод команда ліцею посіла І місце, в стрільбі з малокаліберної гвинтівки - ІІ місце, в бігу на 100 м. - ІІІ місце.  Ліцеїсти закладу в складі збірної команди представляли Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді України в м. Львів, де посіли 7 загальнокомандне місце.

 
У червні 2016 року ліцей взяв участь у VІІ Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Луцьк.  Команда ліцею у складі Адамського В.., Боневича А., Вдовиченка М., Жука П., Кощука Д., Клочка В., Петрівського О., Сая Н., Столяра Ю., Федорука М. посіла 9 загальнокомандне місце з 18 команд учасниць. Перше місце в змаганнях з метання гранати зайняв Жук П. з результатом 64,45м. За результатами змагань  виконали звання  КМС  Жук П., Петрівський О., Сай Н. Ліцеїсти Адамський В., Боневич А., Кощук Д., Столяр Ю.  виконали  ІІІ дорослий розряд з військово-прикладного багатоборства.

 

 

З 5 по 7 квітня 2017 року команда ліцею представляла м. Острог на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді України. Команда ліцею у складі Адамського В., Богданця М., Геги А.,  Дубенчука О., Жука П., Кощука Д., Мельника Р., Петрівського О., Столяра Ю.,  Штефана Н. посіла І командне місце. В змаганнях з бігу на 100м. та подоланні смуги перешкод команда ліцею посіла І місце, в метанні гранати, підтягуванні, стрільбі з малокаліберної гвинтівки - ІІ місце, в бігу на 3000 м. - ІІІ місце.  Ліцеїсти закладу в складі збірної команди представляли Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді України в м. Харків, де посіли 8 загальнокомандне місце.

 

     
      

               

 
 

У червні 2017 року ліцей взяв участь у VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Суми. Команда ліцею у складі  Балая Я.,Богданця М., Геги А.,  Дубенчука О., Зущенка М.,  Мельника Р., Чубая І.,  Штефана Н. посіла 7 командне місце з 21 команди учасниці. Третє місце в змаганнях з підтягування зайняв Чубай І. з результатом 28 раз.

 

 

 


 

 

З 17 по 19 квітня 2018 року команда ліцею представляла м. Острог на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді України. Команда ліцею у складі Балая Я., Богданця М., Дубенчука О., Копця М., Маначинського Я., Мельника Р., Паньова М., Онопрійчука О.,  Сорочинського І., Штефана Н. посіла І командне місце. В змаганнях з бігу на 100м., 1500 м., підтягуванні, стрільбі з пневматичної гвинтівки та подоланні смуги перешкод команда ліцею посіла І місце.  З 7 по 11 травня 2018 року ліцеїсти закладу в складі збірної команди представляли Рівненську область на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді України в м. Харків. Представники ліцею допомогли збірній команді області вибороти 8 командне місце з 23 команд представників областей.


 

 

 

 
 

 

 

З 29 травня по 2 червня 2018 року команда ліцею в складі Копця М., Маначинського Я., Мельничука О.,Кирилюка Д., Паньова М.,Онопрійчука О., Нагая Р.  взяла участь у ІX Всеукраїнській спартакіаді серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, що проходила в місті Харків на базі Харківського національного університету повітряних сил, Військового інституту танкових військ, Національної академії Національної гвардії, Національного університету цивільного захисту України, Академії внутрішніх військ. В важкій боротьбі команда ліцею посіла 15 командне місце з 23 команд учасниць.

 
16 і 17 лютого 2024 року у Львівському ліцеї імені Героїв Крут пройшли ігри групового турніру з волейболу. Серед 15 команд-учасниць була представлена й  команда нашого ліцею. Незважаючи на те, що за результатами гри призового місця привезти хлопцям не вдалося, вони отримали новий досвід, враження та зрозуміли, що треба постійно працювати над удосконаленням власної майстерності в грі. 


   

          23 лютого 2024 року команда ліцею перемогла 129351;в ІІ етапі змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу 127936;.
          За лідерство змагалися 6 команд-юнаків із навчальних закладів Острозької ТГ. До речі, амбасадором шкільних ліг «Пліч-о-пліч» Острожчини став заслужений майстер спорту, найсильніший128170;армреслер України і багаторазовий чемпіон світу з армспорту Олег ЖОХ, який власним прикладом мотивує школярів до занять спортом.
          Дух змагань вирував у спотривному залі до останнього свистка . За результатами запеклих поєдинків у фіналі нашим ліцеїстам вдалося обійти команду Плосківського ліцею.
          Дякуємо всім командам-учасницям за видовищну гру! Ліцеїстам бажаємо подальших спортивних здобутків у ІІІ етапі змагань!
          РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!


     
     

         Протягом чотирьох днів з 20 по 23 лютого 2024 року у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні проходив ІІІ Всеукраїнський турнір з футзалу на честь памʼяті Революції Гідності.
         Цьогорічний турнір проходив завдяки мужності, героїзму, жертовності кожного, хто відстоює незалежність України в російсько-українській війні!
Уперше в цьому турнірі взяла участь команда Острозького ліцею. В ході турніру наша команда здобула три перемоги над командами Луцького ліцею №28(2-0), Військово-морського ліцею (8-1), Закарпатського ліцею з ПВФП (5-1), три гри звели в нічию з командами Волинського обласного ліцею з ПВФП в м. Ковель (2-2), Кам’янець-Подільського ліцею з ПВФП (1-1) та Коропецького ліцею з ПВФП (0-0). На жаль, у першій грі півфіналу наша команда поступилась переможцю турніру - команді Київського військового ліцею імені Івана Богуна з рахунком 0-2, а в грі за третє місце поступились команді Волинського обласного ліцею з ПВФП в м. Ковель з рахунком 2-3.
        За час змагань, крім отриманого ігрового досвіду, наші ліцеїсти познайомились з хлопцями з інших ліцеїв, отримали багато вражень та емоцій.


     
     


 

 

 



 

 


 


 

 


бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы