Меню
Зовнішні посилання

Методична робота


   

 


ГРА "МЕТОДИЧНІ ПАЗЛИ"

 

       09 січня 2024 року методистка ліцею Тетяна РЕВ’ЮК організувала для вчителів-предметників закладу гру «Методичні пазли», зосередивши увагу на методах навчання і прийомах розвитку критичного мислення в освітньому процесі. Учителі виконували практичні вправи, поринули у творчу атмосферу співпраці та взаємодії, опанували шляхи урізноманітнення навчання. На завершення гри було застосовано механізм самооцінювання, який показав педагогам напрям для самоосвіти у процесі професійного розвитку. 

 


     
     


STEM-освіта


 

    На засіданні методичної комісії розглянули тему «Застосування елементів STEM-освіти на уроках природничо-математичних дисциплін».

         Голова методичної комісії Наталія ШЕВЧУК зупинилась на проблемах та напрямках упровадження STEM-освіти на уроках природничо-математичного циклу, продемонструвала можливість застосування демонстраційно-лабораторного комплекту «Електродинаміка» для виконання STEM-проєктів та досліджень, а також зосередила увагу присутніх на застосуванні онлайн лабораторії Phet для здійснення STEM-навчання. Вчитель математики Людмила КРИНИЦЬКА ознайомила членів комісії з особливостями реалізації елементів STEM-освіти у навчанні математики.

        Цікавими були рівні предметної інтеграції, які розкрила вчитель хімії Ірина ЯНЧИШИНА у своєму виступі «Інтеграція навчання – основний складник STEM-освіти».

 

     

 

 

  
 


бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы