Меню
Зовнішні посилання

Результати ЗНО

     Зовнішнє незалежне оцінювання - комплекс організаційних процедур, спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів. 

 

     

 

     Відповідно до наказу МОН від 28.09.2018 року № 1036 реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. «Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників ЗНО 2019 року не передбачено, — зазначає директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко. — Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня. До 30 квітня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань».

      Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більше, ніж з 4 навчальних предметів. У переліку — українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

 

 

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів (українська мова та література, математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з переліку за вибором випускника зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.

У 2019 році учні, слухачі, студенти закладів професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів — з української мови та математики або з історії України (період ХХ — початок ХХІ століття) на вибір.

Став відомий і затверджений графік проведення ЗНО-2019, згідно з яким складатимуть предмети в такому порядку: математика — 21 травня; українська мова і література — 23 травня; іспанська, французька, німецька мови — 27 травня; англійська мова — 28 травня; фізика — 30 травня; історія України — 4 червня, біологія — 6 червня; географія — 11 червня; хімія — 13 червня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено з математики, української мови і літератури та фізики до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

  

Підсумки ЗНО у 2018 році


 

 

 

 

 


 

скачать софт
бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы
Погода в Острозі
Останні новини
Ми в мережі Facebook