Меню
Зовнішні посилання

Результати ЗНО

Розумні, старанні, наполегливі, цілеспрямовані – цими словами можна з гордістю охарактеризувати випускників Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького Рівненської обласної ради 2023 року. Такі слова в адресу ліцеїстів дібрано небезпідставно, адже згідно з щорічним рейтингом найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році,  складеного редакцією сайту Освіта.ua, випускники ліцею не зрадили наші гарні традиції входити до десятки кращих шкіл Рівненської області та посіли восьме місце.

Пишаємося також тим, що серед 27 військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою в Україні,  середній бал НМТ-2023 в нас, як завжди,найкращий – 154,4 бали, хоча через коефіцієнт кількості випускників ми посідаємо друге місце в загальному рейтингу військових ліцеїв та ліцеїв з ПВФП. 

Незмінно високі позиції в місті, в області, серед навчальних закладів військового спрямування – це результат невтомної праці учнів та педагогів.

Випускники ліцею вже збирають плоди наполегливого навчання, адже завдяки гарним результатам вони здобули можливість обрати омріяні вищі навчальні заклади й спеціальності, вступити на бюджетні форми навчання, що, беззаперечно, дасть їм змогу реалізувати свої амбітні плани на майбутнє.

 

Адміністрація ліцею щиро дякує усім працівникам закладу, які поставили собі за ціль вести до успіху кожну дитину, яка переступила ліцейний поріг з бажанням вчитися, та Збройним Силам України за те, що дають можливість навчати.  


      
 


 

   

 Максимальні 200 балів з математики


 

         Максимальні 200 балів з математики під час складання національного мультипредметного тесту отримав випускник ліцею 2023 року Олександр ОЛАСЮК. Вітаємо Олександра та його педагога Людмилу КРИНИЦЬКУ з вагомим здобутком, що став результатом щоденної наполегливої праці.
 
 

                  Пишаємося нашим випускником та щиро зичимо успіхів у подальшому навчанні, нових перемог у житті та мирного неба над рідною Україною!

 


 


 

 


бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы