Меню
Зовнішні посилання

Навчальна робота

 
    
Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури
 
 

                                                          

     Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись над тим, що саме англійська мова є важливим засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. Особливу увагу ми приділяємо вивченню англійської мови у нашому закладі. Адже сучасний військовий без знання іноземної мови не може відбутися як професіонал. Щороку наші ліцеїсти займають призові місця на обласній олімпіаді з англійської мови. У цьому році перемогу здобув ліцеїст 10-В класу Шевчук Владислав (ІІІ місце, вчитель Сіліванов С.М.). 

        З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти з 11 по 15 лютого 2019 року вчителями англійської мови (Шакура О.М., Полторак О.Ф., Сіліванов С.М.) та вчителем зарубіжної літератури (Поліщук Н.С.) у нашому ліцеї проведено «Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури».  
        Ліцеїсти були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.
        Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій  вчителі ознайомили учні із планом проведення та завданнями тижня. У цей день також  пройшов конкурс на кращу стінгазету "English is all over the world”

та країнознавча вікторина "What do you know about the UK”.

   Слід відмітити стінгазети учнів 11-Б та 11-В класів. Найкращу газету виготовили учні 11-В класу, а перемогу у вікторині здобули наступні ліцеїсти: Іванов Владислав – 10-В (І місце), Столяр Іван – 10-Б (ІІ місце), Мельничук Олександр – 11-А (ІІІ місце), Олійник Андрій – 11-В (ІІІ місце).
      У вівторок для ліцеїстів 10-их класів відбулася прес-конференція на тему "Virtual Tourism”.  Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал.
Здобули перемогу учні 10-Б класу. Найактивнішими учасниками стали Дмитринський Роман, Кордиш Олександр, Гойник Володимир, Антонюк Дмитро,  Бартосевич Вадим, Коцюбайло Андрій.
       В середу вчителем зарубіжної літератури Поліщук Н.С. була проведена літературна вікторина "Пригорнись душею до Вкраїни”  серед ліцеїстів 11-х класів та літературна гра "Допитливий читач” з 10-ми  класами. Учні мали нагоду перевірити свою ерудицію, логіку та знання за творами, які вивчалися з 5 по 11 клас, продемонструвати знання англійської мови. Завдяки простоті правил, цікавому сценарієві та азартній атмосфері літературна гра та вікторина швидко завоювали чимало прихильників серед гравців та глядачів. Разом з тим був перевірений рівень сформованості знань учнів з вивчених програмових творів. Діти вчилися приймати рішення, розвивали логічне та асоціативне мислення, пам'ять. Важливим є і те, що вони виховували толерантне ставлення до суперників, бажання грати та перемагати.
        З нетерпінням чекали учні на поетичний конкурс читців поезії англійською мовою серед учнів 10-11 класів, який був проведений вчителями англійської мови Шакурою О.М. та Полторак О.Ф. Кращими декламаторами віршів улюблених поетів  стали учні: Майстренко Владислав – 10-А (І місце), Гойник Володимир – 10-А (ІІ місце), Паньов Максим – 11-В (ІІ), Антонюк Дмитро – 10-Б (ІІІ місце), Мельничук Олександр – 11-А (ІІІ місце).

       Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в старшій школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, зокрема декламування віршів іноземною мовою, розвиток в учнів інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті.
       В четвер серед десятикласників вчителем англійської мови Сілівановим С.М. було проведено виховний захід на тему "The smartest cadets 2019”.
     
        Учні  класів змагалися за звання "Кращий знавець англійської мови”.Найактивнішими учасниками стала команда ліцеїстів 10-В класу, на чолі з капітаном Шевчуком Владиславом.
        Метою даного заходу було розвинути швидкість мислення і пізнавальні інтереси; розвинути інтелектуальні здібності кадетів, пропагувати вивчення англійської мови серед ліцеїстів, сприяти реалізації набутих знань, умінь та навичок, розширенню світогляду, пропагувати престиж освіти і освіченості серед кадетів, заохочувати учнів до успішного навчання, виховувати сміливість суджень, уміння висловлювати власну думку, розвивати вміння співпрацювати у команді.
        У п’ятницю ліцеїсти 10-их та 11-их класів переглянули відеофільми "Window to Great Britain”. З метою підвищення мотивації до навчання учнів та створення умов для самостійної роботи, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови у кабінеті демонструвалися відеофільми різної складності,після перегляду діти виконували різнорівневі завдання.
        Завершився тиждень відкритими уроками з використанням інтерактивних технологій вчителем англійської мови Шакурою О.М. в 10-Б ("Music in Our Life”)
   
та вчителем зарубіжної літератури Поліщук Н.С. в 11-В класі ( "Проблема морального вибору у романі Альбера Камю "Чума””).
     
     Підбиваючи підсумки тижня англійської мови та зарубіжної літератури, можна сказати, що мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та зарубіжної літератури, спробували свої сили у різноманітних конкурсах та вікторинах.
     Усі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Дякуємо учням нашого ліцею за активну участь у проведенні тижня, а вчителям англійської мови та зарубіжної літератури за цікаві та змістовні заходи. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати! 
     Good Luck!!!!
 

 

 

 

 

 

 

скачать софт
бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы
Погода в Острозі
Ми в мережі Facebook