Меню
Зовнішні посилання

Новини / Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення та правильний шлях до самовдосконалення !

   Відповідно до професійного стандарту сучасний вчитель має володіти різноманітними професійними  компетентностями. Серед них є компетентність педагогічного партнерства, здатність до навчання впродовж життя, рефлексивна та інноваційна компетентності, які, на нашу думку, не можна вповні зреалізувати,  виконуючи лише буденні справи вчителя: підготовку до уроків та їх проведення. Вважаємо, що для справжнього професійного розвитку варто виділяти час на спілкування та обмін досвідом з колегами, завдяки якому можна здобути корисні знання, що пройшли перевірку практикою. Саме тому 11 січня 2022 року наш заклад радо зустрів делегацію педагогів із Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут на чолі з начальником ліцею полковником Гусаром Юрієм Володимировичем.

 
   Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є обмін напрацьованим матеріалом. Що ж у роботі нашого ліцею зацікавило колег зі Львова? Приводом до зустрічі стало їхнє бажання дізнатися, які методи, прийоми, засоби використовують учителі нашого ліцею під час підготовки до ЗНО, адже, як відомо, Острозький обласний ліцей за підсумками проведення ЗНО багато років ставав беззаперечним лідером серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою в Україні, не  зрадивши свої гарні традиції й цьогоріч. 
   Секретами управління закладом та організації навчально-виховного процесу поділився начальник ліцею Приступа Ігор Кузьмович. Про досвід підготовки ліцеїстів до зовнішнього незалежного оцінювання розповіли заступник начальника ліцею з навчальної роботи Семенюк Надія Іванівна, вчитель історії Крейчі Вікторія Вікторівна, вчитель української мови та літератури Шинкарук Оксана Вікторівна, вчителі англійської мови Шакура Ольга Миколаївна та Сіліванов Сергій Миколайович, вчитель математики Криницька Людмила Миколаївна. Після представлення педагогічного досвіду вчителів ліцею гості мали змогу в невимушеній атмосфері поспілкуватися з вихователями-командирами взводів, командирами рот, учителями своїх дисциплін, оглянути навчально-матеріальну базу ліцею. 
   По завершенні проведених заходів стало зрозуміло, що ніяких незвичних рецептів, прихованих формул, магічних компонентів, які дозволяють нашим ліцеїстам здобувати першість, просто немає, а на ефективність освітнього процесу в ліцеї впливають різноманітні фактори: особистісні якості, здібності, знання, професійні вміння наших учителів; налагоджена співпраця між учителями та вихователями; продумана система обмежень та заохочень; атмосфера затишку, доброзичливості та взаємопідтримки між усіма учасниками навчально-виховного процесу. 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 

Обмін досвідом – це шлях до самовдосконалення

 
   Дуже хочемо, щоб наш досвід став у пригоді колегам-львів’янам. Радіємо, адже ми переконали гостей, що наш заклад відкритий для співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві, і як результат – отримали щире запрошення відвідати  їхній ліцей, на яке радо відгукнулися, бо така співпраця стане чудовим поштовхом до нових звершень. 

 


Погода в Острозі
Останні новини
Ми в мережі Facebook