Меню
Зовнішні посилання

Електронна бібліотека / Історія

http://www.djerelo.com

Молодіжний портал Djerelo. Рубрика "Шпори" пропонує збірку електронних навчальних матеріалів з названого предмету.

 

http://history.franko.lviv.ua/

Проект "Історія України", здійснений при підтримці Бюро Освітніх і Культурних програм США (BECA) і адміністрований Радою Міжнародних досліджень і обмінів IREX. Книги в електронному вигляді: Наталія Яковенко "З найдавніших часів до кінця XVIII ст.", Ярослав Грицак "Формування модерної української нації XIX-XXст". та повнотекстова версія «Довідника з історії України».

 

http://history.kiev.ua/

Сайт "Історія України" пропонує повнотекстові версії книгОрест Субтельний  "Історія України" (видання 1991 року), Ілько Борщак, Рене Мартель "Іван Мазепа" (видання 1931 року), Михайло Грушевський  "Ілюстрована Історія України" (репринтне видання 1913 року) та інші.

 

http://www.history.org.ua/

Інститут історії України НАН України надає вільний доступ до повнотекстової версії Енциклопедії історії України, електронних  публікацій документів і пам′яток, зокрема архівів  Голодомору в Україні 1932–1933, ОУН і УПА.  Сайт представляє е-версії періодичних видань, що видаються Інститутом, зокрема «Українського історичного журналу», «Краєзнавства»... Електронна бібліотека пропонує е-версії досліджень та монографій сучасних українських істориків, підручників та посібників.

 

http://historical-club.org.ua/

Сайт «Всеукраїнський історичний портал» засновано 2011року групою студентів історичних факультетів. Сайт  представляє онлайнові ресурси на різні історичні теми. Ресурси з історії України розподілені за окремими періодами у хронологічній послідовності. Сайт містить також е-видання з всесвітньої історії окремих держав. Є декілька розділів, створених для висвітлення Допоміжних історичних дисциплін (археології, міфології, етнології).

 

http://aratta.vinnitsa.com

Веб-ресурс "ARATTA" пропонує електронну версію Енциклопедії "Трипільська цивілізація " - академічне видання про державу Аратта.

 

http://www.aratta-ukraine.com

Національний портал "АРАТТА" розповідає про те, що залишається в анналах історії і пам’яті поколінь. Посилання Книги і Публікації відкривають повнотекстові версії книг та статей відповідної тематики, посилання Святині містить матеріали про духовність, вірування, традиції, свята, символіку наших предків з язичницьких часів.

 

http://www.haidamaka.org.ua

Незалежний інформаційно-освітній ресурс студентів Києво-Могилянської академії. В розділі "Історія України" найбільш цікавими є теми  "Походження слов'ян",  "Козацька доба", "Історія  українських етнічних земель".

 

http://litopys.org.ua/index.html

Електронна бібліотека давньої української літератури "Ізборник". Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації українського літопису, хроніки, житія, апокрифи, граматики, лексикони, історично-мемуарна проза, перекладні та поетичні твори, «Слово о полку Iгоревiм» тощо.

 

http://www.cossackdom.com

На сайті "Козацтво 15-21 ст." створена електронна джерельна база дослідження історії українського та російського козацтва ХV-ХХІ ст., персоналій, творчої спадщини видатних дослідників. Розділи містять унікальну підбірку матеріалів: статті, документи, огляди, монографії, рецензії, персоналії, енциклопедичні видання з історії козацтва.

 

http://www.history.univ.kiev.ua/

Ресурс Історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка надає матеріали для навчального процесу, курси, лекції, наукові публікації викладачів та студентів факультету.

 


http://pidruchniki.ws/

Перша українська електронна бібліотека підручників – це найбільший ресурс українських навчальних посібників. Бібліотека пропонує  у вільному доступі колекцію    е-видань з історії України у форматі web-сторінки.

 

http://litopys.org.ua

Електронна  версія книги   Серафіма Юшкова   "Нариси з історії виникнення і початкового феодалізму в Київській Русі."

 

http://www.doba.lviv.ua

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова доба”

 


http://www.heritage.com.ua/

Cторінка історії, присвячена пам’яткам української спадщини (дослідження, публіцистика, геральдика та ін.)

 

http://www.history.com.ua/

Викладання історії в школах України,  Питання до іспитів, корисні посилання (історія України та Всесвітня історія в Інтернеті, каталог навчальних закладів)

Погода в Острозі
Ми в мережі Facebook